Suzuki - way of life

Servis

Systém dodávek náhradních dílů

Náš sofistikovaný systém dodávek náhradních dílů a příslušenství je zárukou rychlé a kvalitní realizace servisních služeb nebo prodeje zboží „přes pult“. Evropský logistický systém Suzuki Je založen na přímé distribuci zboží všem autorizovaným partnerům Suzuki v ČR z centrálního skladu náhradních dílů v Německu nebo sítě skladů satelitních ve Francii, Itálii, Španělsku, Velké Británii a od května 2013 v Maďarsku.

Dodací lhůty

Náhradní díly a příslušenství objednávejte výhradně u autorizovaných prodejců Suzuki. Prostřednictvím našeho distribučního systému jsme schopni dodat z centrálního skladu v Německu až 98% objednaných náhradních dílů našemu autorizovanému partnerovi do 24 až 72 hodin.

Upozornění pro zákazníky

Společnost Autorizovaný prodej a servis vozů Suzuki v Jihlavě zastupuje a zajišťuje prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů servis a dodávky náhradních dílů pro automobily vyrobené společnostmi Suzuki Motor Corporation, Japonsko, Magyar Suzuki Corporation, Maďarsko a Maruti Suzuki India Ltd., Indie. U individuálně dovezených automobilů licenčně vyráběných jinými výrobci se obracejte na zastoupení a síť autorizovaných partnerů těchto výrobců.

Identifikace automobilů námi zastupovaných výrobců

VIN kód ( výrovní číslo ) automobilu začínající :
JSA - Suzuki Motor Corporation, Japonsko
TSM - Magyar Suzuki Corporation, Maďarsko
MA3 - Maruti Suzuki India Ltd., Indie

autorizovaná prodejní a servisní síť